logo-mini

درباره ما

  • ما به راحتـی شما می انـــدیشیـــم

واحد تولیدی هــیراد با اندوخته‌ای غنی از ایــده، طـرح و عمـل، همـراه با هدفـگذاری‌های بلند مدت و اندیشمندانه در سال 1394 توسط علیرضا شرقی بنیان نهاده شد. مدیریت این واحد تولیدی با عنایت خداوند متعال و با تجربه ارزشمند 25 ساله خود در کسوت مدیر تولیـد  و از بنیانگذاران شرکت نیکو تن پوش  و تولیدی روئین تن پوش همت خود را بر تولید با کیفیت جمع نموده است.

در طی 25 سال تلاش، کسب تجربه و گام‌های برنامه‌ریزی شده با بهره‌گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا، پیشرفته‌ترین تجهیزات و ماشین‌آلات در صنعت پوشاک، آموزش پرسنل خبره و بهره‌مندی از کارکنانی توانمند و متعهد در سایه حمایت‌های همیشگی و بی‌دریغ هموطنان بزرگوار، توانسته است نه تنها در بخش طراحی، مدسازی و تولید که در حیطه خدمات فروش هم، فعالیت‌های خود را در بالاترین سطح استاندارد ایران مطرح نماید.  كيفيت توليدات هیراد از نظر كاربرد مواد اوليه، تكنولوژي مدرن طراحي و دوخت و ساير جزئيات فني همگام با كيفيت توليدات معروف‌ترين مارك‌ها بوده وحتی در بسیاری موارد در سطح بالاتری نیز قرار گرفته است که كيفيت این تولیدات به طور مستمر ارتقا‌ء می یابد،

علیرضا شرقی

علیرضا شرقی

مدیر عامل و مدیر تولید

پارچه مصرفی

پارچه های مصرفی تولیدی هیـــراد از مرغوبترین الیاف گیاهی پنبه تهیـه میگردد. پنبه از گل این گیاه بدست می آید و الیاف پارچه ها از بهتــرین بخش آن تبدیل به نخ گردیده که بسیار ظریف می باشد و با خصوصیات جذب دمـا و بخار بدن و گذارندن آن به خارج بدن موجب دفع دمای بدن و ایجاد حس راحتی و آرامش می گردد و از نظر بــهداشتی بسیار مناسب و مورد تایید استاندارد های ایران می باشد.
تماس با ما